Hommikusöögi kampaania koolisööklas 09. september Stiina

Hommikusöögi tellimusi saab teha mugavalt läbi tellimuskeskuse www.toitkooli.ee.

Hommikusöögi hind: 0.40

Tellimusi saab toitkooli.ee esitada kasutajana sisse logides. Toitkooli.ee keskkonda sisse logimiseks vali sisselogimise viis: pangalink, ID-Kaart või Mobiili -ID

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Kasutaja valib toitkooli.ee „toidu tellimine“ kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (vastavalt soovile valige hommikusöök) ja kinnitage “vormista tellimus”.

Tellimust saab tühistada hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Eemaldatud päevad annavad teile varupäevad, mida saate kasutada järgmise tellimusega ning arvutatakse vastavalt.

Hommikusöögi hind: 0.40

Kasutaja saab esitada tellimuse kestva õppeaasta koolipäevade kohta hiljemalt eelneva tööpäeva õhtul kell 16:59. Kasutaja valib toitkooli.ee ?toidu tellimine? kuupäevad, millal soovite lapsele sööki tellida (vastavalt soovile valige hommikusöök) ja kinnitage ?vormista tellimus?.

vastavalt.