Meie koolist

Kooli sümboolika

Lipp

2008. a detsembris korraldas Narva Vanalinna Riigikool õpilaste seas kooli lipu kujundamise konkursi, kuhu laekus hulk suurepäraseid töid peaaegu igast klassist. Konkursi võitis tollane 9. klass puna-valge lipueskiisiga, millest väikeste muudatustega saigi Narva Vanalinna Riigikooli lipp.

Hümn

2005. aasta novemris kooli 5. aastapäevaks kirjutas kooli  õppealajuhataja Krista Juhkov eesti- ja venekeelsed sõnad tuntud vene helilooja Igor Krutoi meloodiale, millest saigi Narva Vanalinna Riigikooli hümn

Logo

2002.aastal kuulutas kool õpilaste, õpetajate ja vanemate seas välja kooli logo kujundamise konkursi. Võitjaks osutus tollase 2.a klassi õpilase Ilja Andrejevi  töö. Selleks oli lahke kolmepäine draakon, mille iga pea sümboliseerib üht koolis õpitavat keelt- eesti, vene ja inglise keelt. Alates 2007.-2008. õppeaastast, kui  kooli õpilased alustasid saksa seele õppimisega, räägitakse naljatades, et sabaots sümboliseerib seda neljandat koolis õpetatavat keelt.

Kooli sümboolika

Lipp