Koolielu

Huviringid


Arvutiõpetus, kab. 205 (õpetajad Jaana Kirs ja Tatjana Mihhailova)
Esmaspäev 11.00 - 11.45 4.b (rühm 2)
Teisipäev 8.05 - 8.50 7.a (rühm 1)
11.00 - 11.45 6.b (rühm 2)
13.30 - 14.15 6.a (rühm 1)
Kolmapäev 8.05 - 8.50 7.a (rühm 2)
13.00 - 13.45 5.b (rühm 1)
13.55 - 14.40 5.b (rühm 2)
Neljapäev 9.00 - 9.45 4.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 5.a (rühm 1)
12.00 - 12.45 5.a (rühm 2)
13.00 - 13.45 6.b (rühm 1)
13.55 - 14.40 6.a (rühm 2)
Reede 8.05 - 8.50 4.a (rühm 1)
9.00 - 9.45 4.a (rühm 2)
10.00 - 10.45 7.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 7.b (rühm 2)
Malering (õpetaja Maris Korstin)
Esmaspäev 8.05 - 8.50 kab.108 2.ab klassid
Teisipäev 8.05 - 8.50 kab.121 1.ab klassid
Kolmapäev 8.05 - 8.50 kab. 216 3.ab klassid
Robootika, kab.206 (õpetaja Jaana Kirs)
Esmaspäev 14.50 - 15.35 7. ja 8. klassid
Saksa keele ring põhikoolis, kab.215 (õpetaja Andrei Rožinov)
Esmaspäev 11.00 - 11.45 9.a (rühm 1)
12.00 - 12.45 8,ab (rühm 2)
13.55 - 14.40 9.b (rühm 1)
Teisipäev 10.00 - 10.45 8.a (rühm 1)
14.25 - 15.10 8.b (rühm 1)
Kolmapäev 8.05 - 8.50 9.ab (rühm 2)
13.55 - 14.40 9.a (rühm 1)
Neljapäev 13.55 - 14.40 8.a (rühm 1)
Reede 8.05 - 8.50 8.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 9.ab (rühm 2)
12.00 - 12.45 8.ab (rühm 2)
Vabatahtliku English Cafe
Esmaspäev 13.55 - 14.40 kab.120 5.ab klassid
Teisipäev 14.25 - 15.10 kab.123 6.b klass
14.50 - 15.35 kab.122 5.ab klassid
15.20 - 16.05 kab.123 6.a ja 7.klassid
Arvutiõpetus, kab. 205 (õpetajad Jaana Kirs ja Tatjana Mihhailova)
Esmaspäev 11.00 - 11.45 4.b (rühm 2)
Teisipäev 8.05 - 8.50 7.a (rühm 1)
11.00 - 11.45 6.b (rühm 2)
13.30 - 14.15 6.a (rühm 1)
Kolmapäev 8.05 - 8.50 7.a (rühm 2)
13.00 - 13.45 5.b (rühm 1)
13.55 - 14.40 5.b (rühm 2)
Neljapäev 9.00 - 9.45 4.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 5.a (rühm 1)
12.00 - 12.45 5.a (rühm 2)
13.00 - 13.45 6.b (rühm 1)
13.55 - 14.40 6.a (rühm 2)
Reede 8.05 - 8.50 4.a (rühm 1)
9.00 - 9.45 4.a (rühm 2)
10.00 - 10.45 7.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 7.b (rühm 2)
Malering (õpetaja Maris Korstin)
Esmaspäev 8.05 - 8.50 kab.108 2.ab klassid
Teisipäev 8.05 - 8.50 kab.121 1.ab klassid
Kolmapäev 8.05 - 8.50 kab. 216 3.ab klassid
Robootika, kab.206 (õpetaja Jaana Kirs)
Esmaspäev 14.50 - 15.35 7. ja 8. klassid
Saksa keele ring põhikoolis, kab.215 (õpetaja Andrei Ro?inov)
Esmaspäev 11.00 - 11.45 9.a (rühm 1)
12.00 - 12.45 8,ab (rühm 2)
13.55 - 14.40 9.b (rühm 1)
Teisipäev 10.00 - 10.45 8.a (rühm 1)
14.25 - 15.10 8.b (rühm 1)
Kolmapäev 8.05 - 8.50 9.ab (rühm 2)
13.55 - 14.40 9.a (rühm 1)
Neljapäev 13.55 - 14.40 8.a (rühm 1)
Reede 8.05 - 8.50 8.b (rühm 1)
11.00 - 11.45 9.ab (rühm 2)
12.00 - 12.45 8.ab (rühm 2)
Vabatahtliku English Cafe
Esmaspäev 13.55 - 14.40 kab.120 5.ab klassid
Teisipäev 14.25 - 15.10 kab.123 6.b klass
14.50 - 15.35 kab.122 5.ab klassid
15.20 - 16.05 kab.123 6.a ja 7.klassid