Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Nõustajad Õpetajad Hoolekogu Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Tatjana Stepanova

Direktor
+372 3572557
+372 56667667
direktor@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

E-R (kell 8.15-16.30) eelneva etteteatamisega direktorile või sekretärile

Krista Juhkov

Õppealajuhataja
+372 3572581
oppeala@nvrk.edu.ee


Aleksandra Kuzmina

Õppealajuhataja
+372 3572582
personal@nvrk.edu.ee


Irina Koltsova

Sekretär
+372 3572556
sekretar@nvrk.edu.ee


Svetlana Ivanova

Infojuht
+372 3572595
it@nvrk.edu.ee


Renata Moistus

Huvijuht
Kehalise kasvatuse õpetaja
+372 3572597
huvijuht@nvrk.edu.ee


Irina Anufrijeva

Haldusjuht
+372 3572793
majandus@nvrk.edu.ee


Stiina Koit

Raamatukoguhoidja
+372 3572593
raamat@nvrk.edu.ee

Nõustajad (3)

Larissa Temitskaja

Psühholoog
+372 3572587
psuhholoog@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele - kolmapäeviti kella 8.00 kuni 9.00 ja 14.00 kuni 15.00 (ja/või kokkuleppe alusel)
Lapsevanematele - esmaspäeviti kella 8.15 kuni 9.15 ja 15.15 kuni 16.00(ja/või kokkuleppe alusel)
Õpetajatele - teisipäeviti kella 14.00 kuni 15.00 ja reedeti kella 8.00 kuni 9.00 (ja/või kokkuleppe alusel)

Julia Sumaroks

Logopeed
+372 3572596
logopeed@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsevanematele reedeti kella 12.00 kuni 12.45
Õpilastele teisipäeviti kella 12.00 kuni 12.45

Olga Kapustina

HEV koordinaator
olga.kapustina@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeviti ja reedeti
Õpetajad (48)

Olga Aleksejeva

Inglise keele õpetaja
olga.aleksejeva@nvrk.edu.ee


Tatjana Artemjeva

Klassiõpetaja
tatjana.artemjeva@nvrk.edu.ee


Anna Baševa

Loodusõpetuse õpetaja
anna.baseva@nvrk.edu.ee


Natalia Buchkovska

Saksa keele õpetaja
nataliia.buchkovska@nvrk.edu.ee


Natalja Buinitskaja

Vene keele õpetaja
natalja.buinitskaja@nvrk.edu.ee


Nadežda Dervenjova

Abiõpetaja
nadezda.dervenjova@nvrk.edu.ee


Anna Fedyukhina

Inglise keele õpetaja
anna.fedyukhina@nvrk.edu.ee


Mari-Mall Feldschmidt

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
mari-mall.feldschmidt@nvrk.edu.ee


Svetlana Frolukova

Kunstiõpetaja
svetlana.frolukova@nvrk.edu.ee


Marina Gusseva

Kehalise kasvatuse õpetaja
marina.gusseva@nvrk.edu.ee


Tatjana Jerošenko

Keemiaõpetaja
tatjana.jerosenko@nvrk.edu.ee


Olga Kapustina

Vene keele õpetaja
olga.kapustina@nvrk.edu.ee


Tatjana Brodneva

Eesti keele õpetaja
tatjana.brodneva@nvrk.edu.ee


Maria Kazak-Panšina

Klassiõpetaja
maria.kazak@nvrk.edu.ee


Nikita Grušev

Muusikaõpetaja
nikita.grushev@nvrk.edu.ee


Jaana Kirs

Füüsikaõpetaja
jaana.kirs@nvrk.edu.ee


Jekaterina Korolko

Klassiõpetaja
jekaterina.korolko@nvrk.edu.ee


Meelis Korstin

Kehalise kasvatuse õpetaja
meelis.korstin@nvrk.edu.ee


Jelena Lužina

Klassiõpetaja
jelena.luzhina@nvrk.edu.ee


Margit Martsepp

Klassiõpetaja
margit.martsepp@nvrk.edu.ee


Siim Erik Pugal

Füüsikaõpetaja
siim.pugal@nvrk.edu.ee


Tatjana Mihhailova

Matemaatikaõpetaja
tatjana.mihhailova@nvrk.edu.ee


Larissa Mikša

Vene keele õpetaja
larissa.miksa@nvrk.edu.ee


Daria Moiseeva

Abiõpetaja
daria.moiseeva@nvrk.edu.ee


Anna Muoni

Eesti keele õpetaja (lapsepuhkusel)
anna.muoni@nvrk.edu.ee


Pavel Naidjonov

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
Ajalooõpetaja
pavel.naidjonov@nvrk.edu.ee


Olga Pirk

Inglise keele õpetaja
olga.pirk@nvrk.edu.ee


Andrei Pobežimov

Inglise keele õpetaja
andrei.pobezhimov@nvrk.edu.ee


Olga Pikaljova

Abiõpetaja
olga.pikaljova@nvrk.edu.ee


Jelizaveta Polunina

Abiõpetaja
jelizaveta.polunina@nvrk.edu.ee


Karina Puškarjova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
karina.pushkarjova@nvrk.edu.ee


Andrei Rožinov

Saksa keele õpetaja
andrei.rozhinov@nvrk.edu.ee


Svetlana Sadikova

Klassiõpetaja
svetlana.sadikova@nvrk.edu.ee


Veronika Safronova

Matemaatikaõpetaja
veronika.safronova@nvrk.edu.ee


Anna Samsonova

Abiõpetaja
anna.samsonova@nvrk.edu.ee


Margit Sibul

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Kunstiõpetaja
margit.sibul@nvrk.edu.ee


Julia Simson

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
julia.simson@nvrk.edu.ee


Olesja Stefanovitš

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Geograafiaõpetaja
olesja.stefanovits@nvrk.edu.ee


Julia Zamirajeva

Inimeseõpetuse õpetaja
Bioloogiaõpetaja
julia.zamirajeva@nvrk.edu.ee


Olga Zimina

Matemaatikaõpetaja
olga.zimina@nvrk.edu.ee


Anna Nikolajeva

Vene keele õpetaja
anna.nikolajeva@nvrk.edu.ee


Olga Žavoronkova

Klassiõpetaja
olga.zavoronkova@nvrk.edu.ee


Rein Vellak

Tööõpetuse õpetaja
rein.vellak@nvrk.edu.ee


Natalja Toiker

Muusikaõpetaja
natalja.toiker@nvrk.edu.ee


Maria Tširkova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
maria.tsirkova@nvrk.edu.ee


Irina Uljanova

Tööõpetuse õpetaja
irina.uljanova@nvrk.edu.ee


Ester Vilhein-Uuemõis

Klassiõpetaja
ester.vilhein@nvrk.edu.ee


Oksana Vogt

Inglise keele õpetaja
oksana.vogt@nvrk.edu.ee

Hoolekogu (6)

Anastassia Jakovleva

Lapsevanemate esindaja
anastassia.yakovleva@narva.ee


Veronika Stepanova

Lapsevanemate esindaja
veronika.stepanova@gmail.com


Natalja Toiker

Õppenõukogu esindaja
natalja.toiker@nvrk.edu.ee


Margit Sibul

Õppenõukogu esindaja
margit.sibul@nvrk.edu.ee


Jelena Lohmatova

Toetava organisatsiooni esindaja
jelena.lohmatova@gmail.com


Ülle Matsin

Koolipidaja esindaja
Ulle.Matsin@hm.ee

Lisainformatsioon: 

riigikoolide osakond, riigigümnaasiumite rajamise koordinaator
Haridus- ja Teadusministeerium 

Söökla (1)

Anton Jakušev

Kokk-juhataja
+372 3591422

Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.