Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Nõustajad Õpetajad Hoolekogu Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Tatjana Stepanova

Direktor
+372 3572557
+372 56667667
nvrk.direktor@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

E-R (kell 8.15-16.30) eelneva etteteatamisega direktorile või sekretärile

Krista Juhkov

Õppealajuhataja
+372 3572581
oppeala@gmail.com


Aleksandra Kuzmina

Õppealajuhataja
+372 3572582
personal.nvrk@gmail.com


Irina Koltsova

Sekretär
+372 3572556
sekretar.nvrk@gmail.com


Svetlana Ivanova

Infojuht
+372 3572595
it.nvrk@gmail.com


Renata Moistus

Huvijuht
Kehalise kasvatuse õpetaja
+372 3572597
huvijuht.nvrk@gmail.com


Irina Anufrijeva

Haldusjuht
+372 3572793
majandus.nvrk@gmail.com


Stiina Koit

Raamatukoguhoidja
+372 3572593
raamat.nvrk@gmail.com

Nõustajad (3)

Larissa Temitskaja

Psühholoog
+372 3572587
psuhholoog.nvrk@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Õpilastele kolmapäeviti kella 8.00 kuni 9.00 ja 14.00 kuni 15.00
Lapsevanematele esmaspäeviti kella 8.15 kuni 9.15 ja 15.15 kuni 16.00

Julia Sumaroks

Logopeed
+372 3572587
jsumaroks@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

Lapsevanematele teisipäeviti kella 12.00 kuni 13.00
Õpilastele kolmapäeviti kella 13.00 kuni 14.00
Õpetajatele kolmapäeviti kella 14.45 kuni 15.15

Olga Kapustina

HEV koordinaator
olja.kapustina@gmail.com

Vastuvõtuaeg:

kolmapäeviti ja reedeti
Õpetajad (47)

Olga Aleksejeva

Inglise keele õpetaja
olgaaleksejeva740@gmail.com


Tatjana Artemjeva

Klassiõpetaja
artemjeva.tatjana@gmail.com


Anna Baševa

Loodusõpetuse õpetaja
anna.baseva@gmail.com


Natalja Buinitskaja

Vene keele õpetaja
nat.buinitskaja@gmail.com


Nadežda Dervenjova

Abiõpetaja
nadezhda.dervenjova@gmail.com


Anna Fedyukhina

Inglise keele õpetaja
anna.fedjuhhina@gmail.com


Mari-Mall Feldschmidt

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
marimallfeldschmidt@gmail.com


Svetlana Frolukova

Kunstiõpetaja
svetlana.frolukova@gmail.com


Tatjana Jerošenko

Keemiaõpetaja
tatajanajj@gmail.com


Olga Kapustina

Vene keele õpetaja
olja.kapustina@gmail.com


Maria Kazak-Panšina

Klassiõpetaja (lapsepuhkusel)
opetaja.maria.kazak@gmail.com


Jaana Kirs

Füüsikaõpetaja
jaanakirs@gmail.com


Bella Krohhitševa

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
bkrohhitseva@gmail.com


Natalia Buchkovska

Saksa keele õpetaja
nataliia.narva.113@gmail.com


Jekaterina Korolko

Klassiõpetaja
jekaterinakorolko@gmail.com


Meelis Korstin

Kehalise kasvatuse õpetaja
meelis.korstin@gmail.com


Maria Kuznetsova

Inglise keele õpetaja
mariakuznetsova14@gmail.com


Jelena Lužina

Klassiõpetaja
jelena.luzhina@gmail.com


Margit Martsepp

Klassiõpetaja
margit.martsepp@gmail.com


Tatjana Mihhailova

Matemaatikaõpetaja
tatjanamhh@gmail.com


Larissa Mikša

Vene keele õpetaja
larismik@gmail.com


Daria Moiseeva

Abiõpetaja
moiseeva.daria96@gmail.com


Anna Muoni

Eesti keele õpetaja (lapsepuhkusel)
anna.muoni@gmail.com


Pavel Naidjonov

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
Ajalooõpetaja
pavel.naidjonov@gmail.com


Olga Pirk

Inglise keele õpetaja
olgapirk@gmail.com


Jelena Pogudina

Matemaatikaõpetaja
jelena.pogudina@gmail.com


Jelizaveta Polunina

Abiõpetaja
jelizaveta.gorpinchenko@gmail.com


Igor Prussakov

Kehalise kasvatuse õpetaja
igorprussakov@gmail.com


Karina Puškarjova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
karinapushkarjova@gmail.com


Andrei Rožinov

Saksa keele õpetaja
rozandand@gmail.com


Svetlana Sadikova

Klassiõpetaja (lapsepuhkusel)
svetlana.kopkina@gmail.com


Anna Samsonova

Abiõpetaja
anna.samsonova.nvrk@gmail.com


Diana Semikova

Muusikaõpetaja
semikovadiana@gmail.com


Margit Sibul

Eesti keele õpetaja
Kunstiõpetaja
sibul.margit@gmail.com


Julia Simson

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
juliared83@gmail.com


Olesja Stefanovitš

Eesti keele õpetaja (lapsepuhkusel)
Geograafiaõpetaja
olesjake@gmail.com


Julia Zamirajeva

Bioloogiaõpetaja
julia.zamirajeva@gmail.com


Olga Zimina

Matemaatikaõpetaja
olja.zimina@gmail.com


Irina Zotikova

Vene keele õpetaja
zotikova.irina@gmail.com


Olga Žavoronkova

Klassiõpetaja
olgzav@gmail.com


Evald Teetlok

Geograafiaõpetaja
evald.teetlok@mail.ee


Arno Timoškin

Tööõpetuse õpetaja
arno.timoskin@gmail.com


Natalja Toiker

Muusikaõpetaja
natalja.toiker@gmail.com


Maria Tširkova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
maria.tsirkova39@gmail.com


Irina Uljanova

Tööõpetuse õpetaja
ir4ik205@gmail.com


Ester Vilhein-Uuemõis

Klassiõpetaja
ester.vilhein@gmail.com


Oksana Vogt

Inglise keele õpetaja
oksvogt@gmail.com

Hoolekogu (7)

Anastassia Jakovleva

Lapsevanemate esindaja
anastassia.yakovleva@narva.ee


Veronika Stepanova

Lapsevanemate esindaja
veronika.stepanova@gmail.com


Anastassia Daško

Õpilaste esindaja
dasna01@gmail.com


Natalja Toiker

Õppenõukogu esindaja
natalja.toiker@gmail.com


Margit Sibul

Õppenõukogu esindaja
sibul.margit@gmail.com


Jelena Lohmatova

Toetava organisatsiooni esindaja
jelena.lohmatova@gmail.com


Ruth Opmann

Koolipidaja esindaja
Ruth.Opmann@hm.ee

Söökla (1)

Anton Jakušev

Kokk-juhataja
+372 3591422

Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Narva Vanalinna Riigikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.