Narva Vanalinna Põhikool

Üldinfo

Kontakt

Filtreeri

Kõik Juhtkond Nõustajad Õpetajad Hoolekogu Söökla

Ametikoht
 
Juhtkond (8)

Irene Käosaar

Direktor
Irene.Kaosaar@nerg.ee


Aljona Kordontšuk

Juhataja
aljona@nvrk.edu.ee


Krista Juhkov

Õppealajuhataja
+372 3572581
oppeala@nvrk.edu.ee


Irina Koltsova

Sekretär
+372 3572556
sekretar@nvrk.edu.ee


Svetlana Ivanova

Infojuht
+372 3572595
it@nvrk.edu.ee


Renata Moistus

Huvijuht
Kehalise kasvatuse õpetaja
+372 3572597
huvijuht@nvrk.edu.ee


Irina Anufrijeva

Haldusjuht
+372 3572793
majandus@nvrk.edu.ee


Stiina Koit

Raamatukoguhoidja
+372 3572593
raamat@nvrk.edu.ee

Nõustajad (2)

Larissa Temitskaja

Psühholoog
+372 3572587
psuhholoog@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Konsultatsioonid õpilaste- ja lastevanematega toimuvad eelneval kokkuleppel.
Tel. +372 3572587 (teisipäev, neljapäev 9.00-15.00, kolmapäev 10.00-15.00).

Julia Sumaroks

Logopeed
+372 3572596
logopeed@nvrk.edu.ee

Vastuvõtuaeg:

Lapsevanematele teisipäeviti kella 9.00 - 10.00
Õpilastele neljapäeviti kella 9.00 - 10.00 (eelneval kokkuleppel)
Õpetajad (42)

Olga Aleksejeva

Inglise keele õpetaja
olga.aleksejeva@nvrk.edu.ee


Tatjana Artemjeva

Klassiõpetaja
tatjana.artemjeva@nvrk.edu.ee


Anna Baševa

Loodusõpetuse õpetaja
anna.baseva@nvrk.edu.ee


Natalia Buchkovska

Saksa keele õpetaja
nataliia.buchkovska@nvrk.edu.ee


Natalja Buinitskaja

Vene keele õpetaja
natalja.buinitskaja@nvrk.edu.ee


Nadežda Dervenjova

Abiõpetaja
nadezda.dervenjova@nvrk.edu.ee


Anna Fedyukhina

Inglise keele õpetaja
anna.fedyukhina@nvrk.edu.ee


Svetlana Frolukova

Kunstiõpetaja
svetlana.frolukova@nvrk.edu.ee


Tatjana Guzikova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
tatjana.brodneva@nvrk.edu.ee


Marina Gusseva

Kehalise kasvatuse õpetaja
marina.gusseva@nvrk.edu.ee


Tatjana Jerošenko

Keemiaõpetaja
tatjana.jerosenko@nvrk.edu.ee


Olga Kapustina

Vene keele õpetaja
olga.kapustina@nvrk.edu.ee


Maria Kazak-Panšina

Abiõpetaja
maria.kazak@nvrk.edu.ee


Jaana Kirs

Füüsikaõpetaja
jaana.kirs@nvrk.edu.ee


Jekaterina Korolko

Klassiõpetaja
jekaterina.korolko@nvrk.edu.ee


Jelena Lužina

Klassiõpetaja
jelena.luzhina@nvrk.edu.ee


Margit Martsepp

Klassiõpetaja
margit.martsepp@nvrk.edu.ee


Larissa Mikša

Vene keele õpetaja
larissa.miksa@nvrk.edu.ee


Daria Moiseeva

Klassiõpetaja (lapsepuhkusel)
daria.moiseeva@nvrk.edu.ee


Anna Muoni

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
anna.muoni@nvrk.edu.ee


Pavel Naidjonov

Ühiskonnaõpetuse õpetaja
Ajalooõpetaja
pavel.naidjonov@nvrk.edu.ee


Anna Nikolajeva

Vene keele õpetaja
anna.nikolajeva@nvrk.edu.ee


Olga Pirk

Inglise keele õpetaja
olga.pirk@nvrk.edu.ee


Andrei Pobežimov

Inglise keele õpetaja
andrei.pobezhimov@nvrk.edu.ee


Jelizaveta Polunina

Klassiõpetaja
jelizaveta.polunina@nvrk.edu.ee


Karina Puškarjova

Eesti keele õpetaja (lapsepuhkusel)
karina.pushkarjova@nvrk.edu.ee


Andrei Rožinov

Saksa keele õpetaja
andrei.rozhinov@nvrk.edu.ee


Svetlana Sadikova

Klassiõpetaja
svetlana.sadikova@nvrk.edu.ee


Veronika Safronova

Matemaatikaõpetaja (lapsepuhkusel)
veronika.safronova@nvrk.edu.ee


Anna Samsonova

Klassiõpetaja
anna.samsonova@nvrk.edu.ee


Jekaterina Sei

Klassiõpetaja
jekaterina.sei@nvrk.edu.ee


Olesja Stefanovitš

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
Geograafiaõpetaja
olesja.stefanovits@nvrk.edu.ee


Elena Terukova

Matemaatikaõpetaja
elena.terukova@nvrk.edu.ee


Julia Zamirajeva

Bioloogiaõpetaja
Inimeseõpetuse õpetaja
julia.zamirajeva@nvrk.edu.ee


Yulia Zharkova

Abiõpetaja
yulia.zharkova@nvrk.edu.ee


Olga Zimina

Matemaatikaõpetaja
olga.zimina@nvrk.edu.ee


Natalja Toiker

Muusikaõpetaja
natalja.toiker@nvrk.edu.ee


Maria Tširkova

Eesti keele ja kirjanduse õpetaja
maria.tsirkova@nvrk.edu.ee


Irina Uljanova

Tööõpetuse õpetaja
irina.uljanova@nvrk.edu.ee


Rein Vellak

Tööõpetuse õpetaja
rein.vellak@nvrk.edu.ee


Ester Vilhein-Uuemõis

Klassiõpetaja
ester.vilhein@nvrk.edu.ee


Oksana Vogt

Inglise keele õpetaja
oksana.vogt@nvrk.edu.ee

Hoolekogu (7)

Erik Simson

Õpilaste esindaja
eriksimson27@gmail.com


Anastassia Semjonova

Vilistlaste esindaja
anastassia.semjonova@politsei.ee


Milena Kulikova

Vilistlaste esindaja
milena.kulikova@gmail.com


Pavel Naidjonov

Õppenõukogu esindaja
pavel.naidjonov@nvrk.edu.ee


Irina Tabakova

Lapsevanemate esindaja
irina.tabakova@narva.ee


Jelena Lohmatova

Toetava organisatsiooni esindaja
jelena.lohmatova@gmail.com


Tiiu Rahuoja

Koolipidaja esindaja
tiiu.rahuoja@hm.ee

Lisainformatsioon: 

Haridus- ja Teadusministeerium 

Söökla (1)

Andrei Nizamov

Kokk-juhataja
+372 3591422

Narva Vanalinna Põhikool

Üldinfo

Narva Vanalinna Põhikool

Üldinfo

Võta meiega ühendust

Ees- ja perekonnanimi *
E-mail *
Sõnum *
* märgitud väljad on kohustuslikud
Pildi CAPTCHA
Mis kood on pildil? *
Sisestage pildil olevad tähemärgid.