Teemapäevad sööklas 18. märts Svetlana

18.03-18.04 toimuvad Daily koolisööklates teemapäevad – Tähed taldrikus.

Üle-eestiline projekt „Tähed taldrikus“ toob õpilaste lõunalauale näitleja Karl Robert Saaremäe, muusik Jalmar Vabarna, epeevehkleja Nikolai Novosjolovi, ajakirja Naisteleht köögitoimetaja Ragne Värki ning toidublogija ja -ajakirjanik Mari-Liis Iloveri lemmiktoidud.

Esitasime tuntud Eesti inimestele väljakutse koostada oma lemmiktoitudest menüü, mida järgmise kuu jooksul saavad koolilõunaks nautida enam kui 24 000 õpilast üle Eesti.

Eesmärgiks on pakkuda õpilastele vaheldust.

Baltic Restaurants Estonia

Hõbeda 6, 10125 Tallinn

18.03-18.04 toimuvad Daily koolisööklates teemapäevad – Tähed taldrikus.

Eesmärgiks on pakkuda õpilastele vaheldust.

Baltic Restaurants Estonia

Hõbeda 6, 10125 Tallinn