Koolielu

Praktikabaas

Narva Vanalinna Riigikool on üliõpilastele  praktikabaasiks olnud juba oma esimesest õppeaastast alates.  Siin läbivad erinevaid pedagoogilisi praktikaid Tartu Ülikooli Narva Kolledži ja teiste Eesti Vabariigi ülikoolide tudengid.  Igal aastal käib koolis nii sügis- kui ka kevadsemestril praktikat tegemas keskmiselt 7-8 tudengit. Kõige populaarsemad praktika erialad on klassiõpetaja ning keeleõpetaja, kuid võimaldame praktiseerimist ka tulevastele füüsikutele, matemaatikutele ning muusikutele jt.  Narva Vanalinna Riigikooli kogenud mentorite ja õpetajate-juhendajate käe all saavad üliõpilased praktilisi oskusi ning kindluse töötada järgnevatel aastatel õpetajatena, kes on ise valmis praktikante vastu võtma ja metoodilisi teadmisi jagama.

Kooli poolseks praktika koordinaatoriks on õppealajuhataja Krista Juhkov.

Praktikabaas

Kooli poolseks praktika koordinaatoriks on õppealajuhataja Krista Juhkov.